Erotická masáž s prvky BDSM v salónu Tiffany massage.

Obsah

  1. Kdo je schopen tohoto?
  2. Co očekávat od setkání s Paní.
Erotic massage with BDSM elements at Tiffany Massage salon.

Femdom – kolik je v tom slově! Vzrušující sexuální dominace od povelující, horké krásy. Nikdo nechce najít sám sebe pod podpatkem, ale mnozí ochotně podlehli skutečné Paní. Nabídne neobvyklou erotickou hru, doplňující tento sezení nejlepší a nejpamátnější masáží vašeho života. Z takové relaxace v Praze se jistě rozžhaví krev i u nejzkušenějšího hosta, protože horko začne přímo na začátku sezení. Přečtěte si o službách ženské dominace a kdo „vládne“ během sezení.

Co znamenají „služby Paní“? Ukazuje se, že je to paradoxní. Domina slouží! Ale pokud jste obeznámeni s estetikou BDSM, pravděpodobně vás to nebudí. Dominatrix uspokojí vaše potřeby po podřízenosti.

Kdo je schopen tohoto?

I ti nejmocnější z nás občas chtějí shodit tuto masku pána života a pak se vystavit ocasu luxusní Paní. Není v takovém přání nic hanlivého. Erotická masáž v tomto podání je obzvláště populární mezi velmi úspěšnými a životem zkoušenými muži.

Ve společnosti povelující dominatrix se můžete uvolnit a dovolit si být sami sebou, otevírajíce se. Zapomeňte na zastaralé společenské hranice. V apartmánech salonu není místo pro puritanismus.

Praktikující Paní – šance naplnit svá tajná přání. Nebo udělat první krok: možná jste vždy chtěli zkusit něco tematického, ale báli jste se?

Během masážního sezení s lehkým podřízením pochopíte, zda je to pro vás, nebo ne. A pokud to chcete trochu tvrdší, naše specialistka bude reagovat bez váhání, pevně svírající hůl nebo pletenku v rukou.

Co očekávat od setkání s Paní.

Byl jsi špatný kluk? Pak najde způsob, jak vymyslet geniální trest. Tak moc, že budete prosit o víc a víc. Jste svobodný a nezkrotný hřebec, kterého je třeba zkrotit? S tím také zvládne.

Ne, služby Paní v salonu nezahrnují tvrdou hru. Nemějte strach, že vás to bude bolet nebo bude nepříjemné. Jedná se o rolovací hru s prvky BDSM, kde mučení budou jen sladké. A i když má sezení erotický charakter, zde není zamýšlen intimita; v salonu je to zakázáno.

Erotická masáž s prvky ženské dominance je zvláštní potěšení. Mnozí o tom sní, ale ne každý se odváží. Proto stojí za to objasnit, že všechny hranice ve skutečnosti určuje host: rozhodujete, jak intenzivní bude sezení.

Nestane se s vámi nic, s čím byste nesouhlasili. Mohou vás jen vychovat, bičovat vás nebo dokonce použít strap-on – ale jen na vaše přání. Věřte mi, obě strany si proces užívají stejně! Masérky si z těchto sezení užívají stejně jako vy.

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route