Lingam massage in Prague | Tiffany massage

Lingam masáž

Erotickou masáž lze považovat za formu relaxace. Ať už jste měli celý den špatnou náladu nebo jste zrovna měli špatný den v práci, není lepší způsob, jak se uvolnit, než zajít na kvalitní erotickou masáž. Při tomto typu masáže se první masérka, zvolená dle vašich preferencí, zaměří pouze na intimní partie. Nejedná se o erotickou masáž kombinovanou s klasickou masáží celého těla. Zaměřuje se skutečně výhradně na masáž penisu.

Masáž lingamu, což je masáž penisu

Po výběru masérky zamiřte do společných sprch. I společná sprcha se dá považovat za velkou dávku relaxu. Když se masérka stará o váš penis, včetně varlat, posouváte své příjemné vzrušení na další úroveň. Masérka k tomuto typu masáže používá i teplé přírodní oleje. To vám umožní pohodlně se zahřát a zapomenout na všechny své problémy a starosti. Masérka je po celou dobu masáže nahá, což celé masáži dodává další úroveň.

Mimo jiné si ji můžete osahat. Opravdu je dovoleno se jí pouze dotýkat a nerušit ji, v tom případě můžete masáž ukončit. Masérka vás bude masírovat, dokud nevystříknete. Stejně jako ostatní erotické masáže není počet vyvrcholení omezen. Nebojte se, že masáž skončí dříve. Jak příjemný pro vás tento zážitek bude, je jen na vás.

Závěrečná společná sprcha

Konečně se těšíme na závěrečnou společnou sprchu, kde stále ucítíte dotek své masérky. Určitě se budete chtít vrátit a celou masáž si zopakovat.

Průběh masáže

Sdílejte erotickou sprchu s masérkou.
Smyslná masáž pomocí oleje, která od samého začátku intenzivně prohřívá místní partie. Masérka je po celou dobu masáže nahá.
Dotýkat se masérky je povoleno.
Masérka bude masírovat do vyvrcholení (volitelné pro pozici 69). Počet vyvrcholení není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1800 CZK 79 €
2400
90 min
3400 CZK 148 €
120 min
4400 CZK 192 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérka

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route