Nuru massage in Prague | Tiffany massage

Nuru masáž

Pro ty, kteří se zajímají o smyslnou masáž, ale nevědí, jaký typ si vybrat, nabízíme několik doporučených masáží. Nuru masáž odkazuje na smyslné masáže. Tato masáž byla objevena v Japonsku a v jistém smyslu ji lze klasifikovat jako masáž tělo na tělo. V nuru masáži jsou samozřejmě drobné rozdíly. Více o tom v dalším odstavci.

Nuru masáže: Japonský zážitek na dosah.

Při této masáži masérka používá speciální Nuru gel. Jak jste si mohli všimnout v předchozím odstavci, nuru masáž je jako masáž tělo na tělo. Jediným rozdílem je speciální gel s názvem Nuru. Nejprve vás vaše masérka zavede do společné sprchy. Společná sprcha navodí tu správnou náladu. Mezitím už chemie funguje. Věřte si s potěšením z okamžiku kontaktu dvou těl.

Vyberte si také masérku dle vlastního výběru. Je tedy na vás, kterej maserce dáte přednost. Vzhled, chování nebo věk? je to na Vas. Po vašem výběru a společné sprše se přesunete do futonu, kde vám masérka provede masáž. Jak je ukázáno v předchozím odstavci, nuru masáž je velmi podobná masáži tělo na tělo. Masérka používá pouze speciální Nuru gel. Jako u každé erotické masáže Vás bude masérka masírovat nahá.

Provádíme erotickou masáž v japonském stylu.

Masérky se můžete bez problému dotýkat. Musíte myslet na pravidla, která musíte dodržovat. Nuru masáž si můžete užít až do konce. Konec je nejlepší, protože je to vyvrcholení. Velkou výhodou jsou také neomezené vrcholy. Užijte si Nuru masáž v japonském stylu a nechte se zamilovat do své krásné masérky.

Průběh masáže

Dejte si uvolňující a vzrušující sprchu s masérkou.
Smyslná masáž celého těla teplým Nuru gelem. Masérka je po celou dobu masáže nahá.
Dotýkat se masérky je povoleno.
Při závěrečné části masáže se masérka přesune do intimních partií včetně penisu a varlat (další pozice 69). Masérka vás bude masírovat, dokud nevyvrcholíte. Počet vyvrcholeny není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1500 CZK 66 €
60 min
2000 CZK 88 €
3500 CZK 154 €
90 min
3000 CZK 132 €
4800 CZK 211 €
120 min
4000 CZK 175 €
6500 CZK 285 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route