Tantrická masáž

Tantrická masáž

Už jste někdy zkusili erotické masáže k relaxaci a uvolnění? Záleží jen na Vás, kterou si vyberete, či jaká je ideální pro Vaše potřeby. Pokud už jste vyzkoušeli alespoň klasickou erotickou masáž, můžete vyzkoušet tradiční tantrickou masáž. Tato masáž se zaměřuje na různé techniky doteků, dýchání a zahrnuje také masírování tělem a rukama. Masérka se v průběhu této masáže snaží duševně spojit s klientem a pracuje s dechem klienta a jeho reakcemi na různé typy doteků. V průběhu této masáže masérka využívá také jako doplňující techniky klasickou masáž rukami a svým tělem.

Body to body masáž, nekonečné pole rozkoší!

Před zahájením masáže Vás masérka seznámí s pravidly masáže, která je nutné dodržovat, abyste nenarušili zásady, které vedou k okamžitému a nevratnému ukončení masáže (při nedodržení zásad, na které Vás masérka upozorní, bude masáž okamžitě ukončena a platba za masáž Vám nebude vrácena).

Tantrická masáž začíná společnou sprchou s masérkou, jako všechny ostatní druhy masáže. Společná sprcha před a po masáží je součástí každé masáže a je nezbytná pro dodržení maximální hygieny. Je to pohodový a příjemný začátek a ideální možnost pro společné sblížení. Po společné sprše se klient přemístí na lůžko. V první části masáže se masérka soustředí na dech klienta a využívá různé druhy doteků. Využívá masážní pírka, pro jemné smyslné doteky, na přání klienta také masážní důtky pro naopak silné energetické doteky. V další fázi následuje masáž s nahřátým olejem rukama a tělem masérky. Dochází k masírování jednotlivých partií těla – záda, hýždě, dolní končetiny a horní končetiny. Tato část je prováděna zpravidla nejprve v leže na břiše. V další části se klient otočí na záda a masérka pokračuje masáží hrudníku, spodních a horních částí končetin. V poslednní části masáže je prováděna Lingam masáž. Jedná se o masáž se zaměřením na intimní partie.

Postupujeme k dalším svůdným pohlazením na cestě rozkoše

Tantrická masáž je prováděna s teplými přírodními masážními oleji, naši nabídku masážních olejů obměňujeme a při tom dbáme na to, aby nabízené oleje nebyli alergení a nezpůsobovali tak alergickou reakci.

Počet vyvrcholení v průběhu masáže je neomezený!

Dopřejte si potěšení a užijte si smyslné doteky našich masérek s mnohaletými zkušenostmi.

Uvidíme se na masáži, salon Tiffany Massage

Průběh tantrické masáže:

Osprchujte se společně s masérkou a užijte si první společné chvíle.
Po společné sprše následuje samotná masáž, která je rozdělena do několika fází. Jednotlivé fáze zahrnují něžné doteky pomocí masážních pírek, dále dle přání zákazníka energetické doteky pomocí kožených masážních důtek. Následuje část masáže rukami a tělem masérky s nahřátým olejem. Masérka se při masáži zaměřuje na celé tělo klienta, postupně masíruje záda, dolní a horní končetiny. V závěrečné části masáže masérka klade důraz na intimní partie klienta, zejména penis a varlata.
Masérka je při masáži nahá.
Dotýkat se masérky je povoleno.
Počet vyvrcholení není nijak omezen.
Po dokončení masáže se společně osprchujte a můžete si vychutnat drink, který je v ceně masáže (voda, káva, čaj).

⚠️Čas, který stráví klient ve sprše se počítá do celkového času masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1400 CZK 62 €
2500 CZK 110 €
60 min
1900 CZK 83 €
3300 CZK 145 €
90 min
2800 CZK 113 €
4500 CZK 197 €
120 min
4000 CZK 175 €
6000 CZK 263 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Recenze masáží

icon
icon
icon
icon
icon

Tento masážní salon nabízí úžasné tantrické masáže. Byla jsem naprosto spokojená s profesionálním přístupem!

icon
icon
icon
icon
icon

Navštívil jsem salon pro tantrickou masáž a byl jsem nadšen. Skvělý zážitek, určitě se vrátím!

icon
icon
icon
icon
icon

Perfektní tantrické masáže praha. Relaxace na nejvyšší úrovni v příjemném prostředí. Doporučuji!

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route
Taxi