Body to Body in Prague | Tiffany massage

Masáž tělo na tělo

Máte zkušenosti s klasickou a erotickou masáží? Stále však přemýšlíte, co vyzkoušet dál, abyste si užili co nejvíce? Pak můžete ocenit další druhy erotické masáže a posunout ji na vyšší úroveň. Klasické a erotické masáže vás jistě svým způsobem uspokojí, ale když vyzkoušíte hlubší druh masáže, zjistíte, že existuje celá řada uspokojujících technik.Znáte výraz Body-To-Body? Opravdu? Jinými slovy, jedná se o masáž tělo na tělo. Jedná se o erotickou masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže po vašem těle a proplétá vaše intimní partie.

Body to body masáž, nekonečné pole rozkoší!

Je důležité vás informovat o tom, jak bude taková masáž prováděna. Neočekávejte, že proces začne ihned po objednání masérky. K této činnosti je třeba přistupovat postupně. Při objednání tohoto typu masáže vás v první řadě čeká společná sprcha s masérkou. Nyní si zde můžete odpočinout. Není nic uspokojivějšího než sprchování s atraktivní ženou. Teprve poté můžete přejít do dalších fází a postupně se dostat k masáži tělo na tělo. Nyní si lehněte pod peřinu ke své masérce a lehněte si, jak chcete. Snažte se co nejpohodlněji usadit

V této fázi přejdete k tomu, na co se nejvíce těšíte. Tato fáze je výše popsanou metodou body-to-body. Masérka vás masíruje vlastním tělem pomocí teplých přírodních olejů. Těla se tak o sebe vzájemně třou a vy si můžete užívat erotickou masáž po celou dobu sezení. Masérka je samozřejmě nahá, jak je vidět ze způsobu použití olejů. Masérky se můžete dotýkat.

Postupujeme k dalším svůdným pohlazením na cestě rozkoše.

Po erotické masáži tělo na tělo se masérka vrhne na vaše intimní partie. Jedná se o masáž, při které masérka používá nejen své tělo, ale i ruce. Věnuje pozornost vašemu penisu i varlatům. Masíruje vás, dokud nedosáhnete vyvrcholení. Pokud máte čas, masérka bude v masáži pokračovat, protože počet vyvrcholení není omezen.

Průběh masáže

Společná relaxační a vzrušující sprcha s masérkou.
Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého olejíčku. Po celou dobu masáže je masérka nahá.

Doteky na masérku jsou povoleny.
Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1400 CZK 62 €
2500 CZK 110 €
60 min
1900 CZK 83 €
3300 CZK 145 €
90 min
2800 CZK 113 €
4500 CZK 197 €
120 min
4000 CZK 175 €
6000 CZK 263 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route