Image 2024 02 02 031653

BDSM masáže

BDSM masáž muže přitahuje. Pokud nevíte, co tento pojem znamená, nestyďte se. Většina lidí tuto klasiku doma nikdy nepoužívá, takže velké procento lidí o této metodě nikdy předtím neslyšelo. Odevzdejte se vlnám otroctví, škádlení a vedení s masáží s BDSM. Naše masérky jsou v tomto druhu masáží odborně vyškoleny a poskytnou vám přesně to, pro co jste sem přišli.

BDSM masáže – ovládání, pobízení a dominance.

Masérky provádějí masáž buď nazí, nebo v latexových oblecích pro větší uvěřitelnost. Latexové obleky se doporučují, pokud chcete rozšířit BDSM masáž. Neuvěříte, kolik mužů tyto praktiky s nástroji BDSM vyhledává. Ať už se jedná o bič nebo jiný nástroj vhodný pro tuto masáž, profesionální masérka vám poskytne maximální potěšení. Ve slušné společnosti se o těchto typech masáží málo mluví. Na druhou stranu si dopřejte BDSM masáž. Nejlepší na tom je, že masáž je zvýrazněna smyslnou masáží, takže se nemusíte bát, že by masérky používali techniky BDSM po celou dobu sezení.

Společná sprcha jako závěrečná část masáže

Kromě BDSM masáže jsou k dispozici společné sprchy před a po samotném procesu. Pokud vás klasické erotické masáže nudí nebo vás nebaví, je čas vyzkoušet něco nového. Na první pohled se na stole neobjeví, ale svým způsobem ho mnoho mužů obdivuje. Podívejte se na BDSM masáž a poté zhodnoťte, zda je tento typ vhodný právě pro vás, nebo až budete příště hledat výše uvedenou kombinovanu erotickou masáž. Nicméně i když si na takovou masáž občas zajdete, vůbec to nebolí, tak proč si nedopřát horkou novinku?

Průběh masáže

Sdílejte sprchu s masérkou.
Smyslná masáž celého těla s prvky BDSM.
Dotýkat se masérky je povoleno.
Během závěrečné části masáže se masérka přesune do intimních partií včetně penisu a varlat. Masérka vás bude masírovat, do vyvrcholeny. Počet vyvrcholeni není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masaže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
60 min
2400 CZK 105 €
4500 CZK 197 €
90 min
3400 CZK 150 €
6500 CZK 283 €
120 min
4400 CZK 193 €
8000 CZK 333 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route