Pussycat massage in Prague | Tiffany massage

Pussycat masáž

V posledních letech získává na oblibě smyslná masáž. Muži považují tyto způsoby za nejpohodlnější z hlediska relaxace. Erotickou masáž nepovažujeme za podvádění, ale pouze za formu relaxace. Pokud se také zajímáte o erotické masáže, pravděpodobně jste ještě neslyšeli o masáži pussycat. Pussycat masaž kombinuje všechny druhy erotické masáže. Není divu, že jde o jednu z nejprodávanějších erotických masáží všech dob. Má mnoho výhod.

Pussycat masáž: Co vše je zahrnuto?

Zdůrazněte, že před přechodem k jednotlivým bodům můžete masérku políbit po celém těle. Na rozdíl od klasické masáže masérka masíruje v poloze 69 a nastává i samotná menopauza. Zde se však můžete podívat, jak taková masáž vlastně probíhá a vytěžit z ní maximum, nejen to, ale také je povzbudit ke společné sprše po proceduře. Tato forma relaxace vás dostane na kolena. Načerpejte energii ve společné sprše a načerpejte energii na hlavní část erotické masáže.

Poté se přesunete na futon a masérka vám bude masírovat celé tělo. Masérka je samozřejmě nahá a můžete se jí dotýkat, jak chcete. Musíte však dodržovat určitá pravidla, která vám dáma řekne za pochodu. Podle své drzosti můžete masérku pohladit nebo ji pořádně obejmout. Dalším bodem je líbání. Jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci, výhodou této masáže je, že se můžete s masérkou líbat včetně intimních partií. Pokud jste nadšení a nepočítáte s již zmíněnou společnou sprchou, přistupte k závěrečné části erotické masáže.

Jaký je konečný aspekt masáže pussycat? Připravte se na překvapení.

Závěrečným bodem této masáže je masáž penisu a varlat, která se provádí v poloze 69. V této poloze nastává i vyvrcholení. Počet vrcholů je neomezený, takže je jen na vás, jak si masáž užijete. Naše nejprodávanější masáž.

Průběh masáže

Příjemná erotická sprcha s masérkou.
Erotická masáž teplým olejem, kdy masérka kombinuje různé techniky klasické erotické masáže, lingamu a masáže těla. Masérka je po celou dobu masáže nahá.
Můžete se dotýkat a líbat celé tělo masérky.
Při závěrečné části masáže se masérka přesune do intimních partií. Masáž penisu a varlat se provádí v pozici 69.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1800 CZK 79 €
2800 CZK 122 €
60 min
2400 CZK 105 €
4500 CZK 196 €
90 min
3400 CZK 148 €
5500 CZK 240 €
120 min
4400 CZK 192 €
10000 CZK 439 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route