FootJob in Prague | Tiffany massage

FootJob

FootJob

Mate rádi ženské nohy? Obdivujete eleganci ženských nohou? Dokážete si představit, jak se dotýkají vašich nejintimnějších míst? Jsou to nohy masérky, které při erotické masáži hladí erotogenní zóny až do vyvrcholení. Můžete si hladit nohy, líbat je, laskat je. Vaší fantazii se meze nekladou. Masérka může být naboso, mít na sobě sexy punčochy nebo vysoké podpatky. Je to na Vas!

Naše maserky mají krásně udržovaná chodidla a jsou připravené vám je předvést v celé své kráse a něžnými doteky vašich intimních partií, vás přivést až k samotnému vyvrcholeni. Buďte mezi elitou a vnímejte, jak nohy krásné dívky provádějí masáž penisu. Masérčiny nohy se promění v jemné, jemné a šíleně smyslné sexuální nástroje. To je potřeba zažít, ne jen vidět. Jsme v centru této erotické bouře. Je to jednoduché. Klíč k tajným dveřím k nalezení těchto vzácných a smyslově okouzlujících her je již ve vašich rukách. Zrušme zákaz a zaveďme relaxační masáž.

Jedná se o skutečně nestandardní aktivitu, která dokáže zpestřit celkový dojem z erotické masáže, kterou lze přiobjednat k jakémukoli druhu erotické masáže. Pokud se masérka stará o váš penis, lze to spojit i s další doplňkovou masáží lingamu. Nebo můžete zažít zajímavý zážitek při masáže eroticky mix, kde masérka může začít s touto smyslnou technikou.

Pokud tedy hledáte zábavný a nezbedný způsob, jak si zpestřit masáž, je footjob tou správnou volbou. Naše krásné masérky Vám dopřejí maximální potěšení a poskytnou maximální relaxaci. A nakonec budete chtít ještě víc!

Průběh masáže:

Vše začíná sprchou, kterou lze libovolně rozdělit. Poté bude následovat masáž dle vlastního výběru.

Na konci masáže vás masérka pomocí nohou přivede k vyvrcholení.

Nabízíme následující možnosti:

  • Bosé nohy
  • Bosé nohy s nalakovanými nehtíky
  • Punčošky nebo síťky
  • Vysoké podpatky
Price
Čas zahrnut v masáži
21
500 CZK
icon
Můžete přidat další služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Piss, Privátní tanec.

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérka

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route