Masáž pro páry

Kromě toho, není erotická masáž méně atraktivní? Chcete si zajít na erotickou masáž s partnerem nebo partnerkou? Pokud vám dá svolení, máte vyhráno. Proč? Odpověď je jednoduchá. Především proto, že si můžete objednat erotickou masáž pro páry. Erotická masáž pro páry kombinuje několik druhů masáží ve vhodný čas pro vás. Dá se například přirovnat k erotickým mixům. Můžete si užít standardní smyslnou masáž a zároveň masáž manipulační. Co od maserky chcete, je jen na vás.

Masáž pro páry je ideální volba pro vaši druhou polovičku

Ještě před masáží si musíte vybrat dvě masérky, dva maséry nebo jednu masérku a jednoho maséra. Ve většině případů volím třeti možnost: jeden masér a jedna masérka. Tato možnost se nejčastěji volí pro masáž smyslných párů. Vzhledem k tomu, že muži chtějí masérky a ženy chtějí maséra, je to pochopitelné. Věděli jste, že páry mohou mít osamělé chvíle při masáži se stoprocentni soukromím?

V tomto soukromém čase je k dispozici také láhev šampaňského v ceně. Ale zpět na začátek. Smyslná masáž pro dva začíná společnou sprchou. To se provádí s masérkou, pokud je žena s masérem. Všechny erotické masáže začínají společnou sprchou. Dokážete si představit, jaké nervy a orgány ve vás může společná sprcha probudit. Masérka po vás klouže pomocí teplých přírodních olejů.

Masáž je teprve začátek!

Jak již bylo zmíněno v předchozím odstavci. Erotická masáž pro páry zahrnuje několik druhů masáží, lze ji tedy srovnat například s erotickým mixem. Proto není problém hovořit o klasické erotické masáži, která se provádí podobně jako klasická masáž. Počet vrcholů není omezen. Po masáži nastává ta nejpříjemnější část ze všeho, co jsme zmínili.

Máte soukromý čas, kde se můžete oddávat erotickým radovánkám se svým partnerem. Užijte si nezapomenutelné chvíle se svým partnerem.

Průběh masáže

Osprchujte se s maserkou nebo oběma masérkami.
Kombinovaná masáž teplým olejem na obou stranách.
Dotýkat se masérky je povoleno.
Během závěrečné části masáže se masérka přesune do vaší intimní partie. Masérka vás bude masírovat, dokud nevyvrcholíte. Počet vyvrcholení není omezen.
Zábava po masáži.
Vychutnejte si s partnerem bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 minut
1600 CZK 70 €
2500 CZK 109 €
60 minut
2100 CZK 91 €
3600 CZK 157 €
90 minut
2800 CZK 122 €
5900 CZK 213 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route