Gay massage in Prague | Tiffany massage

Gay masáže

Chcete si okořenit svůj milostný život? Chcete zkusit něco nového a neznámého? Jste unaveni z běžného každodenního života? Chcete masáž, která promasíruje nejcitlivější části vašeho těla a ne jen klasickou masáž? Existuje erotická gay masáž, která je ideální pro vás a vaše potřeby. Je úplně normální, že jste během této gay masáže úplně nahý. Nejprve si lehnete na břicho a zaměříte se na záda, ale masér bude věnovat velkou pozornost vašim erotogenním zónám, aniž by vynechala jediný bod. Při erotické masáži využívá nejčastěji své šikovné ruce, kterým se daří opravdu jemné a pohodlné pohyby. Masáž většinou začíná lehkou a jemnou relaxační masáží, k navození té správné masážní atmosféry se samozřejmě používají různé aromatické oleje. k doporučení se používá i relaxační hudba . Můžete si také přinést svou oblíbenou hudbu. Jen se necháte hýčkat a oddáte se masérovi a on se vám odmění nádhernými pocity.

Klíčové aspekty gay masáže 

Gay masáž se specializuje na masérský přístup. Erotická gay masáž se zaměřuje na hýždě, stehna, zejména vnitřní partii, bradavky a další velmi oblíbené partie. Masírují se i další části těla, jako záda, krk, ruce, nohy, chodidla, břicho a hrudník. Nechybí ani anální masáž, kde se krásný masér vlastně drží za ruce a to je jedna z nejlepších věcí, která vás na erotické gay masáži čeká, vaše tělo zahalí slastný pocit radosti, uvolnění, a naprosté spokojenosti.

Nejlepší pocit po gay masáži

Po své gay masáži Vám bude příjemně jako nikdy. Po gay masáži se každá buňka v celém těle cítí mnohem lépe. Pocítíte nový příval vitální energie a budete moci opět vést aktivní život. Masáž vás nabije energií jak psychicky, tak fyzicky. Odplaví se veškerý stres a zůstane jen čistá a bezproblémová mysl. Je to jako pití omlazujícího elixíru nebo životabudiče. Pohodlné prostředí, krásný maséry a odborná souhra pohybů a doteků vytváří dokonalý gay masážní komplex, který promění tuto gay masáž v jeden z nejlepších zážitků vašeho života. Pokud vás zajímá, co jste se zde o gay masáži v Praze dozvěděli a chtěli byste si to vyzkoušet, neváhejte a přijďte si užít do našeho salonu v Praze.

Průběh masáže

Společná sprcha s masérem (na vyžádání).
Erotická masáž teplým olejem, kdy masér kombinuje různé techniky. Masér je po celou dobu masáže nahý.
Dotýkat se maséra je povoleno.
Během závěrečné části masáže se masér přesune do intimních partií včetně penisu a varlat. Masér vás namasíruje a přivede k orgasmu. Počet vyvrcholení není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérem bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
60 min
2400 CZK 105 €
90 min
3400 CZK 148 €
120 min
4400 CZK 192 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route