První návštěva erotické masáže

Je důležité se předem rozhodnout o vhodném termínu pro vaši masáž, ještě předtím, než si ji rezervujete. Poté lze rezervaci provést vyplněním formuláře pro rychlou objednávku, kde si zvolíte požadovaný typ masáže a masérku, nebo zavoláním na naši kontaktní číslo +420 723 323 278, posláním sms, nebo komunikací s operátorkou prostřednictvím online chatu.

Rezervovat masáž vyžaduje stanovení typu masáže, jejího trvání a výběr vhodného maséra či masérky. V případě nejasností se obratte na nás libovolnou uvedenou cestou a my Vám okamžitě a s potěšením nabídneme variantu, která nejlépe odpovídá Vašim očekáváním a požadavkům. K lepší orientaci můžete navštívit profily našich masérek a přehlednou nabídku našich služeb určitě oceníte náš  výběr erotické masáže a její délky.

Je důležité zadat objednávku erotické masáže minimálně 30 minut předem, aby bylo možné kvalitně a úplně vyhovět všem Vašim přáním.
Krátký čas před ukončením masáže Vás upozorníme na nadcházející konec, aby jste měli příležitost se opět osprchovat, ať už ve společnosti masérky nebo sami – podle Vašeho přání. Tím odstraníte z těla masážní olej. Po sprše Vám poskytneme dostatek času na to, abyste se v pohodě oblékli, uhradili službu a nakonec Vás milá masérka doprovodí až k východu z našeho salónu.

Určitě zakončíme masáž ve stanovený čas nebo dokonce později. Dopřejte si pro jistotu 15 minutovou časovou rezervu pro uklidněný zážitek bez stresu, který do prostředí masáží nepatří. Mezi jednotlivé masáže zařazujeme přiměřené přestávky, takže se nepotkate s dalšími klienty přímo „ve dveřích“.

Jestliže jste byli spokojeni s naší erotickou masáží a máte chuť sdílet Vaše dojmy, nebo máte nějakou připomínku, stížnost či návrh na zlepšení, prosím, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu na tiffany1massage@gmail.com

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route