Tiffany masáže – nejlepší erotické a tantrické masáže v Praze

Masáž patří k nejstarším léčebným metodám a existuje více než sto různých typů masáží založených na odlišných kulturách, které se mohou navzájem kombinovat. Tiffany masáže se specializuje výhradně na erotické a tantricke masáže , které  nabízí jako svoji jediné služby.

Erotická masáž je forma masáže s erotickým nádechem, během níž dochází k masírování intimních partií. Nezahrnuje sexuální styk. Může mít podobné principy jako tantrická masáž, kde se klade důraz na energetické spojení. Připravit se můžete na relaxační zážitek, ale mějte na paměti, že jde o službu s jasnými hranicemi.

Erotická masáž je založena na technikách klasické masáže, ale liší se prioritami. Zatímco klade stále důraz na relaxaci svalů a regeneraci těla, hlavním cílem je vyvolání erotického napětí a podněcování smyslů. Intimní partie jsou masírovány intenzivněji a součástí zážitku jsou často opakovaná manuální vyvrcholení během nebo na konci masáže

Erotické masáže mohou plnit funkci sexuální terapie a jsou efektivním nástrojem k posílení libida či rozvoje schopnosti člověka pozitivně vnímat smyslové stimuly.

Na rozdíl od tantrické masáže, která vyhledává duchovní spojení mezi masérkou a klientem, postupuje podle specifických pravidel a využívá různé pomůcky, je klasická erotická masáž oproštěná od těchto aspektů a přednostně se soustředí na tělesnou rovinu.

Při klasické masáži je nutné si vyčlenit dostatek času, aby se člověk mohl pořádně relaxovat a naplno prožít atmosféru klidu a pohody. Naproti tomu, erotická masáž umožňuje rychlejší uvolnění hned od počátku, díky začátku v podobě sprchy nebo vanou s masérkou. Tento přístup efektivně odbourává počáteční zdráhání a adaptaci na prostředí nebo masérku, což způsobuje, že relaxace přichází skoro okamžitě. Tato erotická  masáž  je proto ideálním řešením i pro krátké pauzy, kdy máte k dispozici pouze třicet minut.

Pokud přicházíte k nám poprvé, vřele doporučujeme, abyste si vyhradili alespoň jednu hodinu pro masáž, aby bylo zajištěno, že plný potenciál erotické masáže bude dosažen. Ti, kteří již mají zkušenosti, si často pro maximální užitek vybírají dvouhodinovou masáž nebo dokonce dopřávají luxus druhé masérky, a tak si mohou dopřát nezapomenutelný zážitek masáže čtyřmi rukama.

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route