Lesbi-show massage in Prague | Tiffany Massage

Masáž lesbická show

Dokážete si představit masáž dotykem čtyř rukou? Pokud ne, pak mi dovolte, abych vám jednu z nich představil. Rozhodněte se sami, jestli toho budete později litovat. Naopak se budete chtít vrátit a masáž co nejdříve zopakovat. Masáž lesbicka show nabízí přesně to, co chce každý muž. Relaxujte a rozveselte se zároveň. Pojďme se na tuto masáž podívat blíže.

Lesbická show masáž nebo masáž čtyřma rukama v lesbickém stylu. 

V ceně je kromě masáže i láhev šampaňského. Tento typ erotické masáže dělají dvě masérky, které vás nejen masírují, ale také si spolu hrají. Lesbickou show tak můžete sledovat i na kolenou. Masáž začíná společnou sprchou s oběma masérkami. Těšíte se? Skvělé, máte důvod! Pokud navíc budete masírovat oba současně, vaše touha se zvýší o desítky procent. Masérku si vyberete dle vlastního výběru.

Dáváte přednost nové masérce nebo zkušené masérce? Společná sprcha před a po masáži určitě potěší. I samotná sprcha vás popostrčí tím správným směrem. Poté masérka přechází k erotické masáži. Jak již bylo zmíněno, masérky nemasíruji po jedné, ale rovnou naráz. Ucítíte na sobě čtyři ruce. Jste připraveni na tento příval ženského doteku? Pokud ne, nebojte se. Neomezené vyvrcholení. V neposlední řadě se mužete těšit na erotické hry od obou masérek.

Relaxujte s erotickou lesbickou masážní show až do konce!

Užijte si tento druh masáže až do konce. Věřte nám, budete mít jiné představy a zapomenete na všechny své problémy. Muži se často řídí několika kritérii, od věku po vzhled a chování. Je samozřejmě na vás, který z nich preferujete.

Průběh masáže

Osprchujte se s oběma masérkami.
Smyslná masáž celého těla teplým olejem oběma masérkami současně.
Sledujte erotické hlazení obou masérek.
Během závěrečné části masáže se masérka přesune do vaší intimní partie. Masérka Vás bude masírovat do vyvrcholení. Počet vyvrcholeni není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route