Massage for woman in Prague | Tiffany massage

Masáž pro ženy

Hledáte opravdu jedinečný a nezapomenutelný zážitek? Pokud ano, pak je erotická masáž to, co potřebujete!Můžete si užívat ty pocity. Odplavte všechny starosti a stresy všedního dne, relaxujte a užívejte si. Nestyďte se a přijďte na masáž! Nebudete litovat. Tak jste se rozhodli vyzkoušet erotickou masáž. Skvěla volba! Erotická masáž je nejen neuvěřitelně uvolňující, ale také velmi vzrušující.

Nové pocity a relaxace pro ty nejlepší ženy!

Na začátku erotické masáže pro ženy si s masérkou užijete společnou sprchu. V samotné masáži můžete očekávat spoustu jemných, smyslných doteků, které uvolní napětí a zlepší vaši pohodu. Možná zjistíte, že se začínáte bát. To je zcela normální. Masáž končí vnějším manuálním orgasmem. Jedná se v podstatě o situaci, kdy vás masérka nebo masér přivede k orgasmu bez průniku. Je to spousta zábavy a skvělý způsob, jak uvolnit nahromaděné sexuální napětí.

Masáž způsobuje uvolnění, relaxaci a rozpouští stres s napětím.

Erotická masáž je po staletí známá jako způsob relaxace a omlazení těla. Moderní svět je plný stresu a napětí, které mohou ovlivnit naše fyzické i duševní zdraví, je to skvělý způsob, jak to udělat, zlepšit krevní oběh a uvolnit zauzlované svaly. Kromě toho může smyslná masáž stimulovat libido a zvýšit schopnost pozitivně reagovat na smyslové podněty. Ať už si chcete odpočinout nebo okořenit svůj milostný život, naše smyslná masáž pro ženy vás potěší.

Průběh masáže

Společná sprcha s masérkou/ maserem, která vás již nahřívá na masáž ve sprše.
Erotická masáž teplým olejem, kdy masérka/masér kombinuje různé techniky. Masérka/ masér je po celou dobu masáže nahá.
Dotýkat se masérky/maséra je povoleno.
Poslední část masáže, kdy se masérka/masér přesouvá na intimní partie, které zahrnují “joni”. Masérka/masér vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou/ maserem bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
60 min
2400 CZK 105 €
90 min
3400 CZK 148 €
120 min
4400 CZK 192 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route