Erotic mix massage in Prague | Tiffany massage

Masáž erotický mix

Už jste někdy využili erotické masáže k relaxaci a odpočinku? Záleží však na vás, který z nich si vyberete. Záleží na tom, zda jste již někdy erotickou masáž absolvovali. Pokud jste již dříve absolvovali alespoň klasickou erotickou masáž, můžete přejít k odvážnější formě, jako je masáž Body-To-Body. Pokud chcete jít ještě dál a zkombinovat několik masáží, můžete si vybrat erotický mix. Tato masáž je podobná masáži Pussycat, ale masérku nemůžete políbit. Kromě jiného se poslední část masáže neprovádí v poloze 69.                    

Uvolněte se naplno

Erotický mix začíná společnou sprchou, která je standardní formou erotické masáže. Je nezbytnou součástí každé erotické masáže. Je to pohodový a příjemný začátek. Po společné sprše můžete přejít k lůžkovinám. V první polovině masáže se masérka soustředí na masáž těla. Pokud si nejste jisti, jaký druh masáže chcete, vysvětlím vám tento pojem: masáž Body-To-Body je masáž tělo na tělo. Při tomto druhu masáže je masérka nahá a vy se jí můžete volně dotýkat. Nejprve budete požádáni o vysvětlení pravidel, abyste při dotyku neporušili určitá pravidla.

Při masáži tělo na tělo se používají teplé přírodní oleje, které zajišťují tření mezi tělem klienta a tělem masérky. Po masáži tělo na tělo masérka provádí kombinaci erotických masáží. Patří mezi ně například klasická erotická masáž, masáž lingamy, nebo chcete-li masáž penisu, a nakonec masáž tělo na tělo. Masérka také pokračuje: neznamená to jen střídání obou typů erotické masáže. Po několika posledních minutách masérka přejde k intimní masáži. V této části se masérka soustředí na masáž penisu a varlat až do vyvrcholení.

Počet vyvrcholeny je neomezen! 

Výhodou erotické masáže je, že počet vyvrcholení je neomezený. Pokud tedy pocítíte více než jedno vyvrcholení, nikoho to nebude zajímat. Můžete se oddat potěšení a dotekům masérky s dlouholetými zkušenostmi. 

Průběh masáže

Osprchujte se s masérkou a vychutnejte si pocit masáže ve sprše.
Erotická masáž nahřátým olejem, kterou masérka provádí kombinací různých technik. Masérka je během masáže nahá.
Dotýkání se masérky je povoleno.
Závěrečná část masáže, kdy se masérka přesune na intimní oblasti včetně penisu a varlat (v poloze 69, pokud je to žádoucí). Masérka masíruje až do vyvrcholení. Počet vyvrcholení není omezen.
Na závěr se osprchujte a vychutnejte si s masérkou nápoj (kávu, čaj nebo alkohol) zdarma v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
30 min
1600 CZK 70 €
2500 CZK 110 €
60 min
2000 CZK 88 €
3500 CZK 154 €
90 min
3000 CZK 132 €
5000 CZK 219 €
120 min
4000 CZK 175 €
6500 CZK 285 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Recenze masáží

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route