Prostate massage in Prague | Tiffany massage

Masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle. Nachází se těsně nad perineem (oblast mezi varlaty a analnim otvorem), na rozhraní konečniku a močového měchýře. Prostata bývá označována jako mužský bod G. Intenzivní masáž prostaty může vést k orgasmu i bez stimulace penisu Masáž prostaty má příznivý vliv na celkovou činnost pohlavních orgánů. Muži, kteří chtějí zlepšit svou sexuální výkonnost, by rozhodně měli vyzkoušet masáž prostaty. Pokud hledáte způsoby, jak posunout svůj sexuální život na další úroveň, nezapomeňte na svou prostatu!

Masáž prostaty se může na první pohled zdát trochu obtížná, ale od chvíle, kdy vejdete dovnitř, se díky úžasné masérce budete cítit pohodlně. Před zahájením masáže maserka odpoví na všechny otázky a ujistí se, že se cítíte pohodlně. Samotná masáž je velmi uvolňující a ona přesně ví, jak na to, abyste se cítili pohodlně a dobře. Jakmile jste uvnitř, pocity se stanou ještě vzrušujícími a úžasnými. Je to silný, nezapomenutelný, zcela nový zážitek. Budete překvapeni, jak snadné je dosáhnout orgasmu a jak je intenzivní. Masáž prostaty je zážitek, který si nesmíte nechat ujít!

Jako jednu z doplňkových služeb erotické masáže si můžete objednat masáž prostaty. To znamená, že neexistují žádné další poplatky. Během procedury se masérka začne věnovat kromě jiných intimních partií i vašemu zadečku.

Průběh masáže

1. Společná relaxační horká sprcha.

2. Masáž celého těla. Každá část Vašeho těla je masírovaná s plnou pozorností.

3. Masáž prostaty – provádí se na závěr zvolené masáže.

4. Závěrečná část rituálu, masáž Lingam, přináší velkou úlevu a uvolnění.

Price
Čas je zahrnut v masáži
21
500 CZK
icon
Můžete přidat další služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Piss, Privátní tanec.

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérka

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route