Milking Table in Prague | Tiffany massage

Milking Table

Erotická masáž je jednou z oblíbených činností mnoha mužů. Erotická masáž vás samozřejmě může dostat do kolen. Pokud se potřebujete zbavit stresu, erotická masáž je to, co potřebujete. Těchto masáží je několik druhů a výběr je na vás. Jednou z relativně nových erotických masáží je dojící stůl. Věřte, že tuto masáž musíte vyzkoušet pouze v Praze.

Milking Table speciální erotická masáž v Praze.

Nejprve si můžete představit, jak tato jedinečná smyslná masáž je. Jak bylo zmíněno v předchozím odstavci, nikde v hlavním městě ČR. Nyní se ale vraťme k tomu, co můžete očekávat. Nejprve budete mít společnou sprchu s masérkou. Už pobyt zde vám dodá potřebnou energii a uvolní ji na perforovaném masážním lůžku, které slouží vašemu mužskému přirození.

Nejprve vám masérka promasíruje tělo jemnými, uklidňujícími doteky. Těšit si můžete i na masáž tělo na tělo. Body to Body je technika, při které po vás masérka klouže své nahé tělo. Cítíte energii, kterou vám masérka dodává erotickou masáží? Věřte nám, právě začínáme. Druhá fáze se odehrává pod masážním stolem. Zde si masérka pohraje s vaší mužností. Pokud máte pocit, že brzy dosáhnete orgasmu, ale ještě jste si masáž naplno neužili, nezoufejte. Počet vyvrcholení je neomezen.

Využijte služby dvou masérek současně!

Chtěli byste si užít takovou sexy masáž dosyta? Doporučujeme využít dvě masérky. Není třeba čekat na přesun pod masážní stůl. Jedna masérka se stará o vaše tělo, zatímco druhá je již pod masážním stolem. Při erotické masáži maserky se můžou střídat. Jedná se o skutečně unikátní a jedinečnou masáž, kterou jinde v Praze nenajdete. Přijďte se prosím přesvědčit.

Průběh masáže

Před a po masáži se s masérkou osprchujte.
Na masážním stole se speciálním otvorem pro mužský penis se pro smyslnou masáž používá teplý olej. Masérka je po celou dobu masáže nahá. Masáž celého těla rukama a akupresurními technikami.
Dotýkat se masérky je povoleno. Vždy by měla existovat jasná pravidla, která se nesmí překračovat.
Po chvíli se masérka přesune do prostoru pod masážní stůl a masíruje vás k orgasmu. Počet vyvrcholení není omezen.
Po závěrečné společné sprše si vychutnejte s masérkou bezplatné nápoje (káva, čaj, alkohol) v Tiffany masáže.

Ceník

1 Masérka
2 masérky
60 min
2200 CZK 97 €
4000 CZK 174 €
90 min
3200 CZK 139 €
5900 CZK 257 €
120 min
4200 CZK 183 €
7900 CZK 343 €

Možná byste chtěli vyzkoušet jinou masáž?

Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Foot fetish je sexuální záliba, při které jedinec projevuje sexuální vzrušení při pohledu na nohy nebo při jejich dotyku.
Masérka praktikující autoerotiku se věnuje sebelásce a pozornosti, což je předehrou k vynikající erotické masáži, která Vás rozpálí.
Prostate massage is first performed on the perineum, which is the area under the testicles facing the anus, before proceeding to direct massage through the anus.
Lap dance je forma erotického tance s kontaktem. Sednete si na židli a masérka vás svým vzrušujícím tancem dokonale nachystá na erotickou masáž.
V masážním salonu Tiffany Massage vám nabízíme možnost vyzkoušet masáž ve vysokých podpatcích jako extra službu.
Francouzské líbání je skvělým doplňkem k našim masážím a přináší vám ještě větší relaxaci a potěšení.
Footjob zahrnuje použití nohou pro sexuální stimulaci. Pohybem nohou po intimních místech se dosahuje vzrušení, stimulace nebo vyvrcholení.
Erotická masáž se uskuteční v soukromí vašeho apartmánu. Masérka vám poskytne řadu vzrušujících erotických masážních technik.
Potřebujete rozproudit svůj partnerský život? Toužíte po nových zážitcích a objevování neznámých teritorií rozkoše? Erotická gay masáž je tu přímo pro vaše přání.
Toužíš po intenzivním potěšení a neobyčejném zážitku? Erotická masáž určená pro ženy je vzrušující, naplněná a relaxační.
Jestliže už vás klasické erotické masáže omrzely, přišel čas na změnu. Dopřejte si masáž s BDSM prvkami a ponořte se do světa podmanění, dráždění a dominance.
Každý muž touží po masáži od dvou profesionálních masérek, během které si navíc užije i show. Čeká vás péče dvou atraktivních žen, které se navzájem rozveselí pestrým „hraním“.
Pokud hledáte způsob, jak oživit váš vztah, pak je společná masáž se sexy masérkou přesně to, co potřebujete. Užijte si vzrušující zážitek vedle svého partnera.
Masérka provádí tradiční japonskou masáž pomocí hladkých tahů a používá speciální nuru gel vyrobený z nuru řasy, kterým potře jak vás, tak sebe.
Lingam masáž se plně soustředí na mužské přirozený a během ní můžete zažít několik vyvrcholení.
Exkluzivní erotická masáž na lehátku vybaveném speciální výřezem pro intimní partie. Masérka nejprve provádí masáž vašeho těla pomocí lehkých a příjemných technik doteků.
Masáž pussycat kombinuje různé typy erotických masáží. Užijete si masáž celého těla, při které je možné v 69 pozici líbat tělo masérky.
Masérka provede erotickou masáž teplým olejem, při které bude klouzat po vašem těle a používat i své intimní partie.
Kombinace klasické masáže, masáže tělo na tělo a jemné masáže intimních partií představuje dokonalou syntézu pro objevování nových dimenzí relaxace s empatickou masérkou.

Naše masérky

Nová
Nová
Nová
Nová
Nová
Call us
WhatsApp
Book
Route