Jak probíhá erotická masáž?

Obsah

  1.  Vlastnosti techniky.
  2. Proč je třeba vybrat správný salon.
  3. Chcete udělat rezervace?
Jak probíhá erotická masáž?

Erotická masáž je relaxační procedura pro duši i tělo, skutečné umění. Procedura kombinuje jemné doteky, aktivní pohyby a cílenou stimulaci. Pomáhá uvolnit svaly, zlepšit krevní oběh a zvýšit hladinu sexuální energie. Můžete tak zlepšit kvalitu svého intimního života, lépe poznat své tělo a porozumět jeho potřebám.

Erotická masáž v Tiffany massage v Praze se provádí po předchozí domluvě, což zaručuje diskrétnost, individuální přístup a žádné fronty. Děláme vše pro to, abychom se vyhnuli nechtěným setkáním s našimi hosty. Erotická masáž s pokračováním se tak stane mimořádně klidnou a příjemnou relaxační procedurou.

Vlastnosti techniky

Důležitým momentem erotické masáže je vytvoření zvláštní atmosféry. Dívka na začátku procedury ztlumí světlo, pustí klidnou hudbu, zapálí svíčky, na vůli použije aromatické oleje k vytvoření relaxační vůně. Klidný útulný prostor přispívá k otevření smyslnosti, odpoutání se od všech problémů.

Erotická masáž zahrnuje širokou škálu technik včetně hnětení, protahování, tlaku a vibrací. Jejich kombinace přinese maximální potěšení a umožní pochopit, která varianta se hostovi líbí nejvíce. Použít lze nejen ruce, ale i různé části těla. Samostatným druhem potěšení je úzká komunikace s krásnými masérkami během sezení.

Relaxační proceduru je třeba provádět beze spěchu, pracovat po celém těle a postupně přecházet k prostatě a penisu. Orgasmus se stává logickým vyústěním sezení, ale ne jeho hlavním cílem. V každé místnosti je k dispozici sprcha – můžete ji využít před masáží i po ní. Procedura trvá 10 minut – nejsou zahrnuty v ceně sezení.

Proč je třeba vybrat správný salon.

Erotické masáže nabízejí různé kluby, ale ne všechny jsou připraveny zaručit proceduru na vysoké úrovni. Pokud chcete získat co nejpříjemnější smyslný zážitek, vybírejte instituci podle recenzí a vždy se podívejte na pověst. Erotická masáž od Tiffany massage je maximální potěšení a poctivé transparentní ceny. Dodržujeme vysoké standardy hygieny a čistoty, sledujeme profesionalitu personálu – masáže provádějí vyškolené dívky, které mají dostatek zkušeností, aby našly přístup ke každému klientovi.

Zvláštní pozornost věnujeme vytvoření relaxačního prostředí. Při erotické masáže se budete cítit pohodlně a útulně. Všechny místnosti jsou čerstvě zrekonstruované, zařízené v různých stylech – můžete si vybrat variantu podle svého vkusu. Erotické masáže pro muže a ženy si váží důvěrnosti klientů, nabízí širokou škálu doplňkových služeb. Správce je vždy na telefonu a rád zodpoví vaše dotazy, pomůže vám vybrat program nebo dívku. Mimochodem, na stránkách se můžete seznámit s profily zaměstnankyň, všechny fotografie a další údaje jsou skutečné. Je vhodné se okamžitě zaregistrovat pro konkrétní masérku nebo pokaždé vybrat novou možnost a vychutnat si rozmanitost. Pokud chcete vidět masérky naživo, přijďte do salonu ve zvolený čas a objednejte si ukázku v oddělené místnosti.

Chcete udělat rezervace?

Interiéry masážního pánského klubu Tiffany v Praze jsou vytvořeny pro speciální hosty. Umožní vám okamžitě odpoutat pozornost od nekonečných starostí a ponořit se do sebe, zažít smyslnou relaxaci. Erotický masážní salon nabízí zajímavé možnosti relaxace pro muže, ženy i páry. Je zde mnoho zrcadel, což znamená, že můžete zvenčí obdivovat, co se děje. Také personál klubu pro vás na požádání rád zorganizuje plnohodnotnou erotickou show.

Naše výhody:

  • 6 místností, ze kterých si můžete vybrat.
  • Jednorázová zařízení
  • Velký výběr masérek.
  • Parkování.
  • Masáže pro každý vkus.
  • Záruka důvěrnosti.
  • 100% anonymita.

Čekáme na vás 24 hodin denně, nacházíme se v centru Prahy. Pokud máte ještě dotazy, zanechte nám dotaz nebo zavolejte: +420 723 323 278, rádi vám pomůžeme. Na místo se můžete dopravit městskou hromadnou dopravou nebo osobním autem, jak vám to bude pohodlnější. Způsoby platby jsou flexibilní.

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route