Nuru masáž: vlastnosti sladké relaxace.

Obsah

  1. Co je to nuru masáž.
  2. Erotické masáže tělo na tělo pro muže.
  3. Přijďte do masážního salonu Tiffany massage na nuru masáž.
Nuru massage: features of sweet relaxation.

Muži si určitě oblíbí japonskou masážní techniku. Je tak smyslná, že nenechá nikoho lhostejným. Jedna nebo dvě nahé krásky se svými nádhernými křivkami otřou o klientovo tělo. Pro lepší klouzání si všichni účastníci hry pokryjí tělo průhledným gelem – kluzkým a hladkým.

Co je to nuru masáž?

Pro relaxaci je třeba si vybrat tu nejkrásnější masérku z řad našich masérek. Ta je zcela nahá a pomůže hostovi se svléknutím. Před zahájením Nuru masáže si kráska pomalu a vláčně vetře do těla průhledný kluzký gel bez zápachu a chuti vyrobený z hnědých mořských řas.

Teplou léčivou tekutinou pokryje také pokožku svého partnera, přičemž nevynechá ani milimetr. Tuto službu v japonském stylu získáte v Praze, pokud se obrátíte na náš salon.

Po obalení těl gelem si mladá gejša lehne na muže a začne se k němu velmi těsně tisknout. Muž a půvabná dívka doslova splynou v jedno.

Během masáže si kráska tře o partnera prsa, bradavky, bříško, stehna, nohy a lokty. Klient se z tak jemného laskání chvěje. Teplo dodává to, že kůže se stává hedvábnou a velmi kluzkou, jemnému masírování nic nebrání.

Erotické masáže tělo na tělo pro muže.

Dopřejte si erotickou nuru masáž výběrem libovolného programu z našeho ceníku. Tělová technika je zahrnuta ve všech sezeních, stačí si jen objednat aplikaci masážního mléka z mořských řas.

Ta dodá procesu ještě více smyslnosti a vášně. Pro muže je připraveno mnoho zajímavých scénářů s masáží těla na těle; mohou si sestavit vlastní relaxaci, která doplní zvolený program.

Masáž začíná klasickými doteky. Po zahřátí začne dívka stimulovat mužovy erotogenní zóny. „Horká“ místa každého člověka mohou být jiná, proto si o svých přáních a preferencích promluvte předem. Masáž ženského těla se dobře hodí k takovým typům relaxace, jako je např:

  • pussycat masáž – líbání celého těla technikou Nuru působí na klienta velmi jemně, finále bude nezapomenutelné;
  • stimulace lingamu – během masáže zkušená žena laská hlavní mužský orgán, čímž muži dopřeje nadpozemskou blaženost;
  • společna sprcha s půvabnou slečnou – během vodních radovánek omyje vaše tělo svými půvaby a použije je místo žínky;
  • upřímné doteky s masérkou – pohlaďte ji dlaněmi po hedvábné kůži, bude se jí to líbit;
  • různé druhy imitace – poloha „cowgirl“, „69“, imitace krku, hra s kráskou, to je velmi smyslná relaxace.
  • Můžete se zastavit u sezení se dvěma masérkami. Budou po vašem těle klouzat jeden po druhém, dokud nebudete zcela uvolnění.

Přijďte do masážního salonu Tiffany massage na nuru masáž.

Objednejte si erotickou masáž v Praze; nemusíte jezdit do Japonska, abyste vyzkoušeli úžasnou techniku Nuru. Masáž má pro tělo velké blahodárné účinky.

Oživuje mužskou sílu, dodává pokožce pružnost a hedvábnost, zbavuje stresu a depresí a nabíjí člověka pozitivní energií.

Přijďte do masážního salonu Tiffany Massage, kdykoli se vám to hodí, je otevřen 24 hodin denně. Přesvědčte se o všech slastech nuru masáže nikoli ze slov, ale osobně, tím, že si ji vyzkoušíte na vlastní kůži. Po takovém sezení budete mít ty nejživější dojmy, budete si chtít vzrušení zopakovat znovu. To lze dělat donekonečna a pokaždé si vybrat nové masérky.

Interiér salonu

Krásný design, vzrušující hudba, krásná maserký, 6 masážních místností, každá se samostatnou sprchou. Ano! Jsme nejlepší salon v Praze.

Ukázat více
Call us
WhatsApp
Book
Route